+3 8 (050) 307-90-40;   +3 8 (050) 307-09-08;   e-mail: falvi_shop@i.ua

Навигация: Главная » Статьи и мнения наших партнеров » Утепление стен
Категории
колл центр ТОКАН
Наши партнеры
logo_kosbud
ventoxx
iqenergy
Утепление стен

 

Статті та міркування наших партнерів

 

стаття №3

 

Шановні відвідувачі сайту

Звертаюсь до Вас з таким проханням.

Економічна ситуація, яка склалась в нашій державі змушує нас шукати шляхи збереження наших коштів під час опалення своїх будинків (утеплюватись).

Змушений Вас приголомшити тим, що утеплюватись потрібно з розумом.  

Поперше, перш-ніж шось робити, треба провести енергоаудит, який в свою чергу допоможе нам виявити, чи отримаємо ми заощадження при улаштуванні тих, чи інших утеплювальних заходів, та чи не зашкодимо ми собі та своїй оселі після таких різких заходів. Оскільки утеплення - це дійсно різкий захід, повязаний з великою капіталізацією.

Змушений Вас приголомшити вдруге. В будівельній галузі України існують норми ДБН (Державні будівельні норми), в яких є чітко виражене поняття утеплювач, але утеплення не існує. Під поняттям утеплення треба чітко розуміти модернізацію існуючих, або будівництво нових будівель, які повинні бути виведені в коефіцієнт термічного спротиву з 2017р. не менше ніж 3,4 для непрозорих огороджуючих конструкцій (тобто наружні стіни).

Ви запитаєте, що це за такий коефіцієнт. В двух словах пояснюю, що стіна в одну цеглу має коефіцієнт термічного спротиву 0,8. Розділивши 3,4:0.8=4,25. Тобто якщо стіни побудувати монолітно в 4,25-цегли, то додаткового утеплення нам вже не потрібно.

Та все ж обравши шлях на модернізацію, велике прохання не робити аби шось, або, як сусід. Краще зверніться до професіоналів, наприклад в ТОКАН в місті Суми, які якісно і кваліфіковано Вам допоможуть, зекономивши Ваші кошти на модернізацію, та подальшу експлуатацію Вашої будівлі.

Так в свою чергу одного разу допомогли й мені.

Вдячний клієнт

 ВАШ СЧЕТ
Пусто
Рубрикатор
Скачать прайс