+3 8 (050) 307-90-40;   +3 8 (050) 307-09-08;   e-mail: falvi_shop@i.ua

Навигация: Главная » Утеплювачі » Песок перлитовый вспученный » Песок перлитовый вспученный - для санационной штукатурки мешок 0,08 м3
Категории
Наши партнеры
logo_kosbud
ventoxx
iqenergy
Песок перлитовый вспученный - для санационной штукатурки мешок 0,08 м3

Наука не стоит на месте,производятся более совершенные утеплители ,например ТЕПЛАЯ ШТУКАТУРКА.

Утепляющая,шумоизоляционная и паропроникающая.

Состав:

Это готовая к применению двухкомпонентная (ТОКАН 3СК и перлитовый песок М 100 (специально приготовленый)) порошковая сухая смесь,которая после перемешивания с водой применяется как  для внутренней обработки помещений так и для внешнего утепления фасадов домов.

С помощью ТЕПЛОЙ ШТУКАТУРКИ здание защищается от :

-  Холода

- Жары

- Влаги 

- Плесени 

 - Огня 

Экономический эффект : Нет неоходимости строить толстые стены,если есть теплоизоляционная штукатурка ТОКАН.Продукт в 8 раз легче обычной штукатурки,что поможет значительно снизить "мертвый вес" здания без вреда для его теплоизоляционных свойств.

ТЕПЛА ШТУКАТУРКА ТОКАН 

Утеплювальна, шумоізоляційна та паро проникна система на основі теплої штукатурки "Токан" - найбільш ефективне й економічно вигідне рішення  утеплення і зовнішньої та внутрішньої обробки будинку одночасно.

СКЛАД:

Це готова до застосування двокомпонентна (ТОКАН 3СК та перлітовий пісок спеціально приготований) порошкова суха суміш, яка після перемішування з водою застосовується як для внутрішньої обробки приміщень, так і для зовнішнього утеплення фасадів будинків.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Технологія створення утеплюючого шару аналогічна нанесенню звичайної штукатурки, що значно простіше, швидше і дешевше в порівнянні з роботами на основі мінеральної вати та пінополістиролу. Немає необхідності в первісній обробки стіни, нанесення ґрунтів, використання сітки..

За допомогою екологічної теплоізолюючої штукатурки ТОКАН ми захищаємось:

  • Проти холоду
  • Проти спеки
  • Проти вологості і цвілі (експлуатаційна залишкова вологість стіни після повного висохання дорівнює 5-7%)
  • Проти пожежі

Двокомпонентна суміш змішується в пропорції 1:1, заливається 25-30 літрами води, ретельно перемішується (2 хв. перемішати, 5 хв. відпочіти і 2 хв. перемішати).Суміш готова до застосування. Використовується на протязі 2-х годин.

Продукт може наноситися на будь-яку поверхню шарами. Кількість шарів і загальна товщина не обмежуються.

Перевага теплоізолюючої штукатурки ТОКАН в коротких строках проведення робіт з утеплення та оздоблення (всього один нескладний процес).

Оскільки продукт використовується у вигляді розчину, який має високу адгезією і пластичність, є висока технологічність його застосування не тільки для утеплення, але і для виконання декоративних деталей, реставраційних робіт, а також виправлення помилок, допущених при будівництві (кривизна стін, нерівності, ін). Незамінний для утеплення та оздоблення поверхонь складної форми, аркових конструкцій, круглих стін та інших. Легко шліфується і обробляється після затвердіння. Для обробки стін фасадними декоративними штукатурками (ТОКАН -2, ТОКАН-ДШ, ДШ1, ДШ2), декоративні матеріали тм KOSBUD (детально ознайомитися з якими можна на нашому сайті у вкладці KOSBUD - фасады на долгие годы) стіну треба підготувати за допомогою ТОКАН Гр-5 або Гр-2. Рекомендуються фарби, що не утворюють плівку, щоб давати можливість стінам «дихати».

ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФЕКТ:

Немає потреби будувати товсті стіни, якщо є  теплоізоляційна штукатурка ТОКАН. Стіна повинна витримувати міцність, виконувати несучу функцію, а  теплоізоляційна штукатурка ТОКАН збереже тепло, захистить стіни від шкідливих впливів і заощадить кошти як при будівництві, так і при експлуатації - паливо на опалення взимку, електроенергію на кондиціонування влітку. Продукт у 8 разів легше звичайної штукатурки. Це дозволяє серйозно знизити «мертву вагу» будови без шкоди для його теплоізоляційних властивостей.

Коефіцієнт теплопровідності

0,084 Вт / м К

Щільність (об'ємна вага)

311 кг/м3

Міцність на стиск

CS II 1,6 Н/мм2

Сила зчеплення

0,51 Н/мм2

Морозостійкість

100 циклів

Пожежобезпечність

До 500 С 
Сертифікат по класу Г1

Витрата

3,5кг/м2 при товщині шару 1 см.

 

Товщина штукатурки

Аналогія по цеглі

0,01 м

0,12 м = 0,5 цегли

0,02 м

0,24 м = 1 цегла

0,03 м

0,36 м = 1,5 цегли

0,04 м

0,48 м = 2 цегли

0,05 м

0,60 м = 2,5 цегли

 

Цена: 227.00 грн.
Изображение

Цена: 227.00 грн.


Оформление заказа

Обращаем Ваше внимание: на покупателей нашего магазина распространяются все права предусмотренные в Законе "О защите прав потребителя".

Вы можете оформить заказ двумя способами.
а) с помощью "Корзины" непосредственно в магазине (способ описан ниже)
б) по телефону.
Заказ с помощью "Корзины" позволяет Вам полностью контролировать процесс. Введя Ваш e-mail и пароль, который Вы выбрали при регистрации Вы получите доступ к состоянию Вашего заказа. Вы сможете контролировать получение нами оплаты, отправку заказа к Вам, дату получения заказа, историю всех предыдущих заказов.

ВАШ СЧЕТ
Пусто
Рубрикатор