+3 8 (050) 307-90-40;   +3 8 (050) 307-09-08;   e-mail: falvi_shop@i.ua

Навигация: Главная » Пасивний будинок » 10 міфів щодо пасивних будинків
Категории
Наши партнеры
logo_kosbud
ventoxx
iqenergy
10 міфів щодо пасивних будинків

10 міфів щодо Пасивних Будинків

Інтервю з директором німецького Інституту  Пасивного Будинку, проф. Вольфгангом Файстом

16_Passivhaus_Conference_2013_Wolfgang_Feist

1. У Пасивних Будинках не можна відкривати вікна

За рекомендацією PHI (Інститут Пасивного Будинку, Дармштадт, Німеччина), кожен Пасивний будинок має вікна, які можна відкривати. Проте, якщо навіть ви не відкриваєте  вікна протягом тривалого періоду, наприклад, у холодну пору року або у пору дощів, технічні системи вентиляції постачають свіже повітря так, що в Будинку  ніколи не буде задушливого, спертого повітря.

2. Внаслідок  контрольованої вентиляції у житловому приміщенні виникають протяги

Вентиляція житлового приміщення постачає стільки свіжого повітря скільки необхідно згідно з санітарними нормами. Найкраще улаштовувати припливні та витяжні отвори повітроводів на висоті, під стелею.  У такому випадку вже на відставні 30 см від  повітряного потоку помітних коливань повітря  спостерігатись не буде. Перебуваючи в будь-якому Пасивному Будинку ви ніколи не будете відчувати ніяких протягів.

3. Пасивний Будинок не потребує опалення

Пасивний будинок не є “Будинком з нульовим енергопостачанням» (Zero-Energy Home). Але, як правило, йому потрібна лише невелика кількість енергії на опалення. Отже Пасивний Будинок потребує опалення.

4. Пасивні Будинки завжди досить “незграбні”

Звідки з’явилося таке затвердження? Існують тисячі Пасивних Будинків різноманітних форм та розмірів: від Будинків з шатровими дахами до Будинків з дахами у вигляді усічених куполів та конусів і навіть з Ванкель-поршневими формами дахів. Існують Пасивні Будинки  з  великим різноманіттям будь-яких  архітектурних форм.

5. Технології Пасивних Будинків поки що в стадії доопрацювання

Пасивний будинок не потребує застосування такої кількості  технологій, як звичайні Будинки! Тут задіяні тільки спеціальні технології необхідної Пасивному Будинку вентиляції з рекуперацією тепла. В Канаді та Скандинавії вже понад 50 років успішно використовується технології Пасивного Будинку.

6. Пасивний Будинок можна будувати тільки в місцях з можливістю отримання сонячних надходжень

Ця думка може виникати внаслідок плутання технологій Пасивного Будинку з  “Пасивним Сонячним” методом. Можна знайти Пасивні Будинки, споруджені в містах зі щільною забудовою, з головним фасадом, зорієнтованим на північ. Для  будівництва Пасивного Будинку затінена ділянка не є перешкодою.

7. Пасивний Будинок набагато дорожчий за звичайний, він не окупається

sch-03-hofbauer-300

Пасивний Будинок в Австрії

Останнє наше дослідження показало, що будівництво Пасивного Будинка у порівнянні зі звичайним будинком потребує на 5-7% інвестицій більше тільки на початковому етапі. Водночас у вас є можливість отримати урядову фінансову допомогу за позитивні екологічні характеристики Пасивного Будинку. (На жаль, в Україні ще не існує подібної практики – Ред.). Найбільш вагомий результат приходить пізніше: мешканці Пасивного Будинку будуть економити від 800 до 1500 євро поточних витрат щороку (Це приблизно від 8000 до 15000 гривень – Ред.). Раціональний розрахунок з огляду на перспективу свідчить, що з економічної точки зору вибір на користь Пасивного Будинку є найвигіднішим найоптимальнішим.

8. У Пасивному Будинку завжди холодно

Єдине, що  можна порадити — завітайте до Пасивного Будинку. Мешканці Пасивних Будинків полюбляють тепло. Ми заміряли температуру в приміщеннях: взимку вона була  від + 22 до + 24 °C. Пасивний Будинок — це дуже затишне житло; водночас його опалення буде коштувати недорого.

9. У приміщеннях Пасивному Будинку не можуть підтримуватись автономні температури

Все залежить від побажань мешканців будинку: вам не потрібні кімнати з холодними боковими стінами, навіть якщо утримання їх теплими коштуватиме дещо дорожче. За потреби в Пасивний Будинок також можна вбудувати і прохолодний винний льох. Можливо майже все.

10. Не можна перебудувати старий будинок у Пасивний Будинок

Зазвичай це так. Але це тільки частина правди: в процесі реконструкції старої будівлі ви можете втілити технології Пасивного Будинку. Для цього знадобляться дуже гарна ізоляція зовнішніх стін, енергоефективні вікна з потрійним заскленням та вентиляція з рекуперацією тепла. Ви не досягнете енергетичного Стандарту Пасивного Будинку з питомим споживанням енергії 15 кВт-год /м², але показники від 20 до 35 кВт-год/ м² отримаєте. Будьте в цьому впевнені, тому що дійсно за стандартом Пасивного Будинку можна перебудувати навіть набагато більші будівлі, ніж односімейні будинки.

Площа будинку в м2 Витрати газу (м3) в місяць (31 день) при температурі в приміщенні +220С (в кожній точці), на вулиці -100С, вологість 85% Витрати електроенергії (кВт) в місяць (31 день) при температурі в приміщенні +220С (в кожній точці), на вулиці -100С, вологість 85%
50 93 744
100 186 1488
150 279 2232
200 372 2976
250 465 3720
300 558 4464
350 651 5208
400 744 5952

Середньомісячні витрати енергоресурсу за 7 опалювальних місяців буде меньшим від 10 до 25 %.

Якщо у Вас витрати на багато вищі, або не досягли параметра +220С в кожній точці будинку - телефонуйте, допоможемо.

Цена: грн.


Цена: грн.


Оформление заказа

Обращаем Ваше внимание: на покупателей нашего магазина распространяются все права предусмотренные в Законе "О защите прав потребителя".

Вы можете оформить заказ двумя способами.
а) с помощью "Корзины" непосредственно в магазине (способ описан ниже)
б) по телефону.
Заказ с помощью "Корзины" позволяет Вам полностью контролировать процесс. Введя Ваш e-mail и пароль, который Вы выбрали при регистрации Вы получите доступ к состоянию Вашего заказа. Вы сможете контролировать получение нами оплаты, отправку заказа к Вам, дату получения заказа, историю всех предыдущих заказов.

ВАШ СЧЕТ
Пусто
Рубрикатор